Wybierz poziom walidacji

Walidacja Domeny (DV)

Tylko walidacja domeny. Wydane w ciągu kilku minut. Idealna dla blogów, mediów społecznościowych i stron osobistych.

Rozpoczyna się od
64.40 zł

Walidacja Organizacji (OV)

Podstawowa weryfikacja tożsamości. Idealne rozwiązanie dla witryn małych firm i stron przyjmujących poufne informacje.

Rozpoczyna się od
333.10 zł

Rozszerzona Walidacja (EV)

Pełna weryfikacja tożsamości. Idealne rozwiązanie dla dużych firm i sklepów internetowych, które chcą zapewnić użytkownikom maksymalne zaufanie.

Rozpoczyna się od
602.26 zł

Co to jest SSL?

Certyfikaty SSL mają fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa w Internecie. Służą one do ustanowienia szyfrowanego połączenia i umożliwiają bezpieczne przesyłanie danych między przeglądarką lub komputerem użytkownika a serwerem lub witryną internetową.

 • Ustanawia bezpieczne połączenie między przeglądarką a serwerem
 • Szyfrowanie komunikacji w celu ochrony poufnych informacji przekazywanych przez klientów
 • Umieszcza kłódkę obok adresu internetowego w przeglądarce.
 • Uwierzytelnia tożsamość organizacji

Standard SSL (Domain Validated) są najprostszym i najbardziej rozpowszechnionym rodzajem certyfikatu SSL. OV and Certyfikaty EV uwierzytelnia również tożsamość firmy lub organizacji, która posiada certyfikat, co zwiększa zaufanie użytkowników końcowych.

Dzięki naszym usługom certyfikatów SSL* nie musisz co roku wykonywać ręcznych czynności związanych z konfigurowaniem i wdrażaniem nowych certyfikatów. Zamówienie na odnowienie generujemy automatycznie, gdy Twój certyfikat zbliża się do końca okresu ważności. Po dokonaniu płatności automatycznie skonfigurujemy, zweryfikujemy i udostępnimy Ci nowy certyfikat.

* Domena musi być utrzymywana przez tego samego dostawcę usług hostingowych, który sprzedał certyfikat SSL, a serwer musi korzystać z Plesk, cPanel lub DirectAdmin.

Popraw swoją pozycję w wyszukiwarkach

Zbuduj zaufanie i bezpieczeństwo online dla odwiedzających Twoją witrynę i Twojej firmy.

Google chce, aby w sieci było bezpieczniej, a dużą część tego celu stanowi upewnienie się, że witryny, do których użytkownicy uzyskują dostęp za pośrednictwem Google, są bezpieczne. Dlatego właśnie witryny korzystające z protokołu SSL zyskują wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Istnieje jeszcze wiele innych powodów, dla których warto rozważyć dodanie SSL do witryny internetowej:

Szyfrowanie danych wrażliwych
Ochrona prywatności użytkowników
Bezpieczne transakcje internetowe
Dowód legalności
Protokół HTTPS i ikona kłódki
Zwiększenie pozycji SEO

Przeglądarki się zmieniły, nie zostawaj w tyle

Strony internetowe, które nie są obsługiwane przez protokół HTTPS, są teraz wyświetlane jako ‚niezabezpieczone' w Google Chrome, Mozilla Firefox... Nie pozwól, aby Twoja witryna była jedną z nich. Dodaj SSL już dziś.

Zabezpiecz swoją witrynę w kilka minut dzięki naszej w pełni zautomatyzowanej obsłudze administracyjnej i wdrożeniu.

Pomóż mi wybrać właściwy rodzaj certyfikatu

Choć potrzeba bezpieczeństwa w Internecie jest uniwersalna, nie wszystkie certyfikaty SSL są sobie równe. Poniższy przewodnik pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj certyfikatu jest dla Ciebie odpowiedni.

Walidacja Domeny (DV)

 • Weryfikuje tylko własność i kontrolę nad nazwą domeny
 • Wydanie w kilka minut
 • Zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi przeglądarek

Idealne rozwiązanie dla stron internetowych o znaczeniu niekrytycznym

Pomyśl o DV jak o karcie bibliotecznej - bez potwierdzenia, kim naprawdę jesteś, z bardzo minimalnymi wymaganiami do uzyskania i bardzo szybko wydawana.

Walidacja Organizacji (OV)

 • Rozszerzona walidacja, w tym uwierzytelnianie tożsamości wnioskodawcy
 • Wydane w ciągu jednego dnia
 • Zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi przeglądarek

Idealne rozwiązanie dla bardziej wrażliwych na dane stron internetowych.

Pomyśl o OV jak o prawie jazdy - trzeba pokonać więcej przeszkód niż w przypadku karty bibliotecznej, ale jest ono bardziej godne zaufania jako forma identyfikacji.

Walidacja rozszerzona (EV)

 • Oparte na standardach podejście do uwierzytelniania, reprezentujące najwyższy poziom uwierzytelniania dla certyfikatów SSL
 • Zwykle wydawane w ciągu 1-3 dni
 • Zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi przeglądarek i innymi przepisami branżowymi

Idealne rozwiązanie dla wrażliwych stron internetowych, takich jak sklepy internetowe, bankowość internetowa, itp.

Pomyśl o EV jak o otrzymaniu paszportu - o wiele bardziej rygorystyczne procedury, dłuższy czas realizacji i dokładniejsza weryfikacja tożsamości niż w przypadku karty bibliotecznej czy prawa jazdy. Uznawany na całym świecie za najbardziej wiarygodny sposób weryfikacji tożsamości.

Certyfikaty SSL

RapidSSL

Certyfikat RapidSSL® pomaga w utrzymaniu bezpieczeństwa transakcji klientów dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu danych i uwierzytelnianiu witryny. Kup certyfikat i szybko go aktywuj poprzez rejestrację z automatycznym sprawdzaniem poprawności domeny. Co najlepsze, nasze certyfikaty SSL należą do najbardziej przystępnych cenowo w branży.

RapidSSL Wildcard

Certyfikat RapidSSL® Wildcard pozwala zabezpieczyć wiele subdomen jednym certyfikatem SSL wydanym na * .twojadomena.pl. Chroń dane osobowe swoich klientów dzięki szyfrowaniu do 256-bitów. Zautomatyzowane weryfikowanie domeny sprawia, że uwierzytelnianie witryny jest proste i szybkie.

GeoTrust True Business ID Wildcard

Uprość zarządzanie certyfikatami za pomocą Wildcard. Certyfikaty GeoTrust® True BusinessID Wildcard pozwalają zabezpieczyć wiele subdomen na jednym certyfikacie, co skraca czas i koszt zarządzania nimi. Niezależnie od tego, czy jest to strona Twojej firmy, czy nazwa hosta serwera pocztowego, ochrona Twoich danych z pewnością jest dla Ciebie ważna.

Secure Site SSL

Zabezpiecz swoją witrynę internetową lub pocztę e-mail za pomocą certyfikatu Secure Site SSL z 2048-bitowym szyfrowaniem o wytrzymałości przemysłowej.

Secure Site Pro

Secure Site Pro SSL oferuje certyfikat o wysokiej wiarygodności z dodatkowymi funkcjami zapewniającymi kompleksowe bezpieczeństwo witryny.

Secure Site EV SSL

Certyfikaty SSL Secure Site Extended Validation (EV) chronią Twoje najcenniejsze aktywa - Twoich klientów i Twoją markę - przed oszustwami typu phishing i i innymi oszustwami internetowymi.

Secure Site Pro EV

Secure Site Pro EV SSL to najwyższy poziom uwierzytelniania z dodatkowymi funkcjami zapewniającymi kompleksowe bezpieczeństwo witryny internetowej i solidną ochronę przed atakami ukierunkowanymi na tożsamość.

Multi-Year SSL Certificates

Multi-year certificates allow you to pay a single discounted price for two or three years of SSL certificate coverage. When you purchase a multi-year SSL certificate, you lock in a single price for up to 3 years of coverage.

Initially, you will receive a certificate that is valid for the Certificate Authority Browser Forum's maximum allowed term (1 year and 1 month) with the right to unlimited certificate reissues during the order period.

Automated reissuance will occur automatically throughout the term to ensure continued protection for your website.

For example, a 2-year SSL certificate order works as follows: SSL certificate lifecycle

SSL certificates must be revalidated periodically. The maximum certificate lifetime is 13 months, requiring revalidation annually.

Benefits

 • Enjoy increasing discounts for each year of coverage that you purchase.
 • Remove the hassle of annual billing.
 • Annual validation. Yearly validation of identity in shorter validity certificates prevents potential fraud and spoofing.

Najczęściej Zadawane Pytania

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL umożliwiają szyfrowanie danych w Internecie i pozwalają na bezpieczne przesyłanie danych z serwera WWW do przeglądarki. Dzięki SSL Twoja witryna może korzystać z protokołu https, a w przeglądarkach internetowych użytkowników końcowych będzie wyświetlana kłódka oznaczająca, że połączenie jest bezpieczne.

Dlaczego muszę posiadać certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL są nieodzowną częścią Internetu. Nie tylko szyfrują komunikację między komputerem użytkownika a serwerem, na którym znajduje się dana witryna, ale także zapewniają weryfikację, czy dana witryna jest tym, za co się podaje.

Jakie są różne rodzaje SSL?

Istnieją 3 różne poziomy weryfikacji certyfikatów SSL. Walidacja Domeny (DV), Walidacja Organizacji (OV) i Rozszerzona Walidacja (EV). Główna różnica między tymi typami certyfikatów dotyczy informacji, które są wymagane i weryfikowane przez urzędy certyfikacji (RapidSSL, GeoTrust i DigiCert) w celu wydania certyfikatu. Wyższe poziomy certyfikatów wymagają większej ilości informacji. Każdy na Twojej stronie może je zweryfikować wchodząc w szczegóły certyfikatu.

Co to jest certyfikat Wildcard SSL

Certyfikat SSL typu Wildcard zapewnia te same funkcje szyfrowania i uwierzytelniania, co inne certyfikaty SSL, ale może być stosowany do nieograniczonej liczby subdomen witryny. Certyfikat Wildcard SSL obsługuje zarówno domenę główną (domenax.pl), jak i jej subdomeny. Dowiedz się więcej

Jakie są zalety certyfikatu EV SSL??

EV, czyli Extended Validation (Rozszerzona Walidacja), to najwyższa dostępna obecnie klasa certyfikatów SSL, która zapewnia większą wiarygodność i zaufanie do Twojej witryny niż inne certyfikaty SSL.

Nasze certyfikaty SSL pochodzą od jednych z najbardziej zaufanych marek w dziedzinie bezpieczeństwa online.